Pomoc

Witaj!

Ta społeczność jest dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług.
Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i wspólnie stańcie się lepszym marketerem.

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług. Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i stań się lepszym sprzedawcą.

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalnych i entuzjastycznych użytkowników, partnerów i programistów. Możesz zadawać pytania dotyczące:

 • jak zainstalować Odoo na konkretnej infrastrukturze,
 • jak skonfigurować lub dostosować Odoo do konkretnych potrzeb biznesowych,
 • jaki jest najlepszy sposób korzystania z Odoo dla określonej potrzeby biznesowej,
 • jak tworzyć moduły dla własnych potrzeb,
 • szczegółowe pytania dotyczące ofert usług Odoo itp.

Zanim zadasz pytanie, upewnij się, że wyszukałeś podobne pytanie. Możesz wyszukiwać pytania według tytułu lub tagów. Można również odpowiedzieć na własne pytanie.

Unikaj zadawania pytań, które są zbyt subiektywne i kłótliwe lub nie mają związku z tą społecznością.

You should only ask practical, answerable questions based on actual problems that you face. Chatty, open-ended questions diminish the usefulness of this site and push other questions off the front page.

Aby Twoje pytanie nie zostało oznaczone i prawdopodobnie usunięte, unikaj zadawania subiektywnych pytań, gdy…

 • każda odpowiedź jest równie ważna: "Jaki jest twój ulubiony ______?"
 • twoja odpowiedź jest dostarczana wraz z pytaniem i oczekujesz więcej odpowiedzi: "Używam ______ dla ______, z czego korzystasz?"
 • nie ma rzeczywistego problemu do rozwiązania: "Ciekawy jestem, czy inni czują się tak, jak ja."
 • zadano nam otwarte, hipotetyczne pytanie: "Co się stanie, jeśli zdarzy się _____?"
 • jest to tyrada pod postacią pytania: "______ jest do kitu, mam rację?"

If you fit in one of these example or if your motivation for asking the question is “I would like to participate in a discussion about ______”, then you should not be asking here but on our mailing lists. However, if your motivation is “I would like others to explain ______ to me”, then you are probably OK.

(Powyższa sekcja została zaadoptowana z Stackoverflow FAQ.)

Co więcej:

 • Odpowiedzi nie powinny zawierać kolejnych pytań ani rozszerzać istniejącego. Zamiast tego wyedytuj pytanie albo dodaj komentarz z pytaniem.
 • Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.
 • Odpowiedzi nie powinny wskazywać tylko na inne pytania. Zamiast tego dodaj komentarz do pytania "Możliwy duplikat ...". Można jednak dołączyć linki do innych pytań lub odpowiedzi, dostarczając odpowiednich dodatkowych informacji.
 • Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Answers should not add or expand questions. Insteadeither edit the question or add a comment.

Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.

Odpowiedzi nie powinny tylko wskazywać na inne pytania. Zamiast tego dodaj komentarz wskazujący "Możliwy duplikat…". Można jednak dołączyć linki do innych pytań lub odpowiedzi zawierających istotne dodatkowe informacje.

Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Odpowiedzi nie powinny rozpoczynać debaty Ta społeczność pytań i odpowiedzi nie jest grupą dyskusyjną. Proszę unikać prowadzenia debat w swoich odpowiedziach, ponieważ mają one tendencję do osłabiania istoty pytań i odpowiedzi. W przypadku krótkich dyskusji skorzystaj z funkcji komentowania.

Gdy pytanie lub odpowiedź zostanie przegłosowana, użytkownik, który je opublikował, zdobędzie punkty, zwane „punktami karmy”. Punkty te służą jako przybliżona miara zaufania społeczności do niego. Różne zadania moderacji są stopniowo przydzielane użytkownikom na podstawie tych punktów.

Na przykład, jeśli zadasz interesujące pytanie lub udzielisz pomocnej odpowiedzi, Twój wkład zostanie oceniony pozytywnie. Z drugiej strony, jeśli odpowiedź jest myląca - zostanie odrzucona. Każdy głos za przyniesie 10 punktów, każdy głos przeciw odejmie 10 punktów. Istnieje limit 200 punktów, które można zgromadzić za pytanie lub odpowiedź dziennie. Tabela na końcu wyjaśnia wymagania dotyczące punktów reputacji dla każdego rodzaju zadania moderacji.

The goal of this site is create a relevant knowledge base that would answer questions related to Odoo.

Dlatego pytania i odpowiedzi mogą być edytowane jak strony wiki przez doświadczonych użytkowników tej witryny w celu poprawy ogólnej jakości zawartości bazy wiedzy. Takie uprawnienia są przyznawane na podstawie poziomu karmy użytkownika: będziesz mógł zrobić to samo, gdy twoja karma będzie wystarczająco wysoka.

If this approach is not for you, please respect the community.

Here a table with the privileges and the karma level